slide1

Zespół

Nasz czteroosobowy zespół działa od 15 lat. Pierwotnie składał się z samych panów, jednak od jakiegoś czasu jest z nami Aleksandra, która przychodząc na zastępstwo została na stałe. Świetnie się między sobą dogadujemy, jesteśmy weseli, żywiołowi i nigdy się nie nudzimy. Mamy różne zainteresowania, pracę, obowiązki, jednak jedno nas łączy - wspólna pasja jaką jest muzyka. Cieszymy się z każdego wesela, festynu czy imprezy, na których możemy się spotkać i razem pograć, pośpiewać. Specjalizujemy się głównie w przyjęciach weselnych, ale nie zabraknie nam czasu ani chęci na poprowadzenie balu maturalnego, festynu czy różnego rodzaju imprez. Graliśmy na targach ślubnych oraz koncertach charytatywnych. Zagramy prawie każdą piosenkę, dobrze czujemy się w rytmach bluesa, disco polo, rock'a. Nie boimy się wyzwań muzycznych i chętnie uczymy się nowych piosenek. Na naszej liście znajduje się cała paleta przeróżnych utworów, zaczynając od tych bardzo starych, przechodząc przez lata 80', 90' a na nowościach kończąc.
Member

Aleksandra

Aleksandra, wokalistka. Śpiewa głównie piosenki anglojęzyczne, ale w jej repertuarze nie zabraknie również tych dobrych polskich brzmień. Wyzwania muzyczne są jej niestraszne. Jest rodzynką zespołową. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już w podstawówce, gdzie była wysyłana na liczne konkursy wokalne. Śpiewała na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz różnych festynach na terenie całego Śląska. Była uczennicą ogniska muzycznego, uczęszczała na lekcję pianina. Fizjoterapeutka w trakcie studiów magisterskich. Największym zainteresowaniem jest muzyka, lecz nie zabraknie również miejsca na dobrą książkę, film czy fotografie.
Jestem pozytywnie zakręconą wariatką, ale muszę się wreszcie trochę uspokoić
Member

Artur

Frontmanem jest Artur, to on oprócz śpiewania i grania na klawiszach prowadzi całą uroczystość. Zajmuje się didżejką, prowadzi gry i zabawy oraz biesiady przy stołach; znajduje nowości, wyszukuje podkłady, z których następnie uczy się grać. Trzyma cały zespół w ryzach. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 19 lat od udziału w różnego rodzaju spotkaniach: dożynki, festyny, zabawy. Przez 5 lat był liderem zespołu Maxim z Zawiercia. Jego hobby, oprócz muzyki oczywiście, to dobry film i książka.
Działam także aktywnie jako strażak ochotnik i uwielbiam rozpalać kobiece serca
Member

Piotr

Znakomitym gitarzystą jest Piotr, odpowiada za dobre brzmienie w poszczególnych utworach. Potrafi zagrać niemalże wszystko, nawet te najtrudniejsze solówki. Zajmuje się również nagrywaniem naszych utworów w swoim studiu. Muzyk, kompozytor, producent. Współpracował ponad 15 lat z Ryszardem Rynkowskim, grał z wieloma gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Zagrał wspólny koncert z nieżyjącym już niestety Joe Cocker'em, ma na swoim koncie kilkaset koncertów zagranych w całej Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.
W tym roku jeszcze popracuję tak jak zwykle, ale w przyszłym obiecuję sobie, że w końcu się wyśpię
Member

Władysław

Władysław, odpowiada za instrumenty dęte, akordeon oraz śpiew. Prowadzi biesiady przy stołach, jest znawcą tych starych, dobrych piosenek. Jest takim dobrym duszkiem zespołu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 8 lat, gdy zaczął grać na akordeonie. Grał w zespole klubu Huty Zawiercie, orkiestrze Opole, chórze Zespołu Ludowego Śląsk z Koszęcina. Brał udział w festiwalach, dożynkach, defiladach w Warszawie, występował na scenach w całej Polsce, w Danii, RFN, NRD, Czechosłowacji, Austrii, na Węgrzech, Słowacji, w Czechach i Italii. Przyczyniał się do organizacji festiwalu Janusza Gniatkowskiego, z którym z resztą występował na jednej scenie; śpiewał także w duecie z Rudim Szubertem. Brał udział w wielu konkursach, w których często zajmował miejsce na podium. Obecnie jest instruktorem muzycznym chóru Echo z Ogrodzieńca oraz emerytowanym nauczycielem szkoły średniej.
Jestem najstarszym członkiem zespołu, ale duchem czuje się jak młody Bóg